Kary za techniki manipulacyjne

Administratorzy wyszukiwarek mają do odegrania bardzo dużą rolę. To oni odpowiadają za porządek w wynikach wyszukiwania, a także nakładają ewentualne kary za nieetyczne i niezgodne z przyjętymi zasadami praktyki.

Oczywiście ukaranym można zostać jedynie za manipu

kary_za_techniki_manipulacyjne.jpglowanie pozycją strony w
rankingu – za błędy natury technicznej, o których za moment napiszemy więcej, autorzy witryny „karzą się” sami, osłabiając siłę strony. Najpoważniejszą sankcją przewidzianą za spamowanie jest ban witryny.

nawi.ogladajonline.com.pl anglojęzyczne call center wielojęzyczne call center nasze call center

Serwis zbanowany całkowicie znika z wyników i nie można się do niego dostać za pomocą narzędzi wyszukiwania. Aby sprawdzić, czy dostaliśmy bana, należy uzyskać informację o licznie zindeksowanych podstron.

Jeśli wynik jest zerowy, a wiemy, że wcześniej strona była w indeksie, najprawdopodobniej zostaliśmy tak surowo ukarani. Ban jest na tyle poważną rzeczą, iż zazwyczaj strony nim dotknięte są spisywane na straty.

Łagodniejszą karą jest nałożenie na domenę filtrów. Zwykle oznacza to niższą pozycję lub brak odwołań do strony na daną frazę kluczową lub ignorowanie linków do niej prowadzących.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *